Setkání představitelů Farmaceutické fakulty UK s vicekonzulem Korejské republiky

02.05.2023

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 proběhlo krátké setkání děkana Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy doc. PharmDr. Jaroslava Roha, Ph.D., a proděkana pro bakalářské a navazující magisterské studium a studium v angličtině prof. PharmDr. Petra Nachtigala, Ph.D., s vicekonzulem Velvyslanectví Korejské republiky Kim Jinheungem a zástupci našich studentů z Jižní Koreje.

Debata se týkala zkušeností a spokojenosti korejských studentů se studiem na Farmaceutické fakultě UK, životem v Hradci Králové a České republice. Vedení fakulty informovalo o vzrůstajícím zájmu korejských studentů o studium. Zástupci ambasády zmínili, že budou tento trend podporovat a zvyšovat propagaci Farmaceutické fakulty UK v Korejské republice.

Text a foto:
prof. PharmDr. Petr Nachtigal, Ph.D.
proděkan pro bakalářské a navazující magisterské studium a studium v angličtině